Choď na obsah Choď na menu

Prietrž - Letničie

26. 8. 2012

Ani na tretí pokus sa nám nepodarilo získať všetky tri body a prehrali sme doma s TJ Letničie 1:2. Prvý gól sme dostali pred koncom prvého polčasu, v druhom mal obrovskú šancu na vyrovnanie "Palo", ale trafil iba brankárove nohy. Po niekoľkých minútach sa hosťom podarilo zvýšiť na 0:2. V závere zápasu pri našej hre vabank najprv Michal Kukliš zníźil na 1:2 a v nadstavenom čase nepremenil veľkú príležitosť na vyrovnanie nový hráč Juraj Španka st. V zápase sa postupne zranili útočník Alexander Petráš, ktorý si podvrtol členok. Toho nahradil hrajúci tréner Miroslav Zríny. Neskôr sa zranil aj obranca Michal Kukliš, ktorý sa kvôli nedostatku hračov presunul do útoku, a nakoniec sa zranil i brankár Juraj Bíba, za ktorého musel ísť chytať útočnik Robert Fulier. Zápas sme dohrávali v 10, z toho jeden zranený, ale treba povedať, že až vtedy sme sa dostávali do šancí.

Prietrž - Letničie 1:2 (0:1)

Gól Prietrže: Michal Kukliš

Zostava Prietrže: J. Bíba - M. Sládek, J. Sv.atík ( K ), L.Tulák, M. Kukliš - E. Janovíček, J. Španka ml., "Palo" , J. Španka st. - A. Petráš( cca 60. min M. Zríny, R. Fulier